• خبرنامه

  • جدیدترین اخبار
  • پربازدید ها
  • علمی
  • تغذیه
اعتراف 8 دزد شب رو به 52 دستبرد از خانه ها
+1
1
0

اعتراف 8 دزد شب رو به 52 دستبرد از خانه ها

ساختمان های مخروبه و نیمه ساز، پایگاه دزدان خانه های ویلایی شهرستان آمل بودند. 5 out of 5 based on 1 ratings.

اعتراف 8 دزد شب رو به 52 دستبرد از خانه ها

پنجشنبه, 26 شهریور 1394 - 07:03 بعد از ظهر - 17 September 2015
:: اجتماعی
:: حوادث
نويسنده : ببین نیوزبدون نظر [ 352 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 182لینک خبر : http://www.bebinnews.ir/index/post_182/
اعتراف 8 دزد شب رو به 52 دستبرد از خانه ها

ساختمان های مخروبه و نیمه ساز، پایگاه دزدان خانه های ویلایی شهرستان آمل بودند.

به گزارش ببین نیوز به نقل از ایران، دزدان شب رو با کمین در این ساختمان ها به بررسی خانه های اطراف می پرداختند و هنگامی که از خالی بودن خانه اطمینان پیدا می کردند نیمه شب با تخریب در ورودی و شکستن قفل ها وارد آنجا شده و نقشه سرقت خود را اجرایی می کردند.

اقدامات مأموران برای ردیابی دزدان با اعلام شکایت های متوالی از وقوع سرقت خانه هنگام نیمه شب در مناطق مختلف آمل در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ گنجیان، فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: «این متهمان در ساعات نخست شب به ساختمان هایی که در محیط های روستایی یا در مجاورت ساختمان های نیمه کاره یا مخروبه قرار داشتند و ساکنین آنها حضور نداشتند وارد شده و اقدام به سرقت وجه نقد و طلا می کردند.

مقام انتظامی در تشریح خبر فوق گفت: درپی وقوع چندین فقره سرقت خانه های ویلایی در سطح شهرستان آمل با این شگرد که دزدان در ساعات نخست شب از ساختمان هایی که در محیط های روستایی یا در مجاورت ساختمان های نیمه کاره یا مخروبه قرار داشتند و ساکنان آنها حضور نداشتند، با تخریب در یا پنجره وارد ساختمان شده و ضمن سرقت وجوه نقد و طلاجات، دوربین و لپ تاپ ها را نیز به سرقت برده و همچنین سرقت آنها در چند فقره با تخریب گاوصندوق همراه بود.

 وی افزود: رسیدگی به این پرونده ها در دستور کار پلیس آگاهی آمل قرار گرفت تا اینکه مأموران آگاهی با فعال کردن منابع و پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی، باندی از دزدان خانه را شناسایی و در چند عملیات غافلگیرانه و همزمان، تعداد 8 نفر از اعضای این باند با عنوان دزد و مالخر را دستگیر کردند.

سرهنگ گنجیان تصریح کرد: متهمان سعی داشتند با اظهارات ضد و نقیض خود را بیگناه جلوه دهند اما با استفاده از شگرد های خاص پلیسی چاره ای جز اعتراف نداشته و به جرم خود مبنی بر سرقت از خانه ها در شهرستان های آمل و یکی از شهرهای اطراف اعتراف کردند.

فرمانده شهرستان آمل ادامه داد: متهمان با هویت «کریم»، «قدرت الله»، «رحیم»، «میلاد»، «ضیاء»، «محمدرضا»، «محسن» و «غلامحسین» به مقر پلیس منتقل شده و در بازجویی های انجام شده به 52 فقره سرقت خانه اعتراف کرده و عنوان داشتند که در این سرقت ها پس از دستبرد به خانه های مذکور، وجوه نقد و طلاها را به سرقت بردند. همچنین با اقرار دزدان و تشریح صحنه های سرقت، کلیه مالباختگان شناسایی و اموال دزدی کشف و متهمان نیز به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

سرهنگ گنجیان در پایان با بیان اینکه تحقیقات پیرامون این موضوع ادامه دارد، از مردم خواست، خانه های خود را به انواع تجهیزات حفاظتی و ایمنی ضد سرقت مجهز کرده و نسبت به پرسه زنی افراد مشکوک و غیربومی در ساعات مختلف روز و شب بی تفاوت نبوده و جهت بررسی موضوع حتماً با پلیس 110 تماس و موضوع را اعلام کنند.

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات

ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد !

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد !


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

logo-samandehi