• خبرنامه

  • جدیدترین اخبار
  • پربازدید ها
  • علمی
  • تغذیه
گوگل قصد دارد داخل کامپیوترتان را هم بگردد
+1
1
0

گوگل قصد دارد داخل کامپیوترتان را هم بگردد

ایده ی ثبت شده ی گوگل، مثل سیستم های عامل جدید اپل و مایکروسافت می خواهد با جستجو در تمام حساب های شخصی، نتایج جستجویی مختص افراد ارایه کند. 5 out of 5 based on 1 ratings.

گوگل قصد دارد داخل کامپیوترتان را هم بگردد

دوشنبه, 6 مهر 1394 - 01:46 قبل از ظهر - 28 September 2015
:: علمی
  • BebinNews.ir
  • »
  • علمی
  • »
  • گوگل قصد دارد داخل کامپیوترتان را هم بگردد

نويسنده : ببین نیوزبدون نظر [ 282 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 231لینک خبر : http://www.bebinnews.ir/index/post_231/
گوگل قصد دارد داخل کامپیوترتان را هم بگردد

ایده ی ثبت شده ی گوگل، مثل سیستم های عامل جدید اپل و مایکروسافت می خواهد با جستجو در تمام حساب های شخصی، نتایج جستجویی مختص افراد ارایه کند.

ببین نیوز، گوگل بزرگ ترین موتور جستجوی اینترنتی و هم چنین یکی از بزرگ ترین شرکت های دنیا است، طوری که کلمه ی «گوگل» در دیکشنری انگلیسی به معنی «جستجو» ثبت شده است. 
با این حال، ظاهرا گوگل فقط هم نمی خواهد سایت های اینترنتی را جستجو کند و برنامه های دیگری هم در ذهن دارد. گوگل توانست ایده ی یک برنامه ی جستجوی بزرگ را به اسم خود ثبت کند؛ برنامه ای که نه تنها در اینترنت، بلکه روی فایل ها و نرم افزارهای یک کامپیوتر هم جستجو می کند.

ایده ای که گوگل ثبت کرده است، «داده های کامپیوتر در نتایج جستجو» نام دارد. برنامه ی گوگل تمام دستگاه های الکترونیکی مثل کامپیوترها، تبلت ها و گوشی ها را شامل می شود. بر اساس گزارشی که منتشر شده است، برنامه ی گوگل، می تواند روی نرم افزارهای داخل کامپیوتر، سرویس های از راه دور، نرم افزارهای نصب شده (مثل نرم افزارهای اجتماعی) هم جستجو کند. ظاهرا برنامه قرار است بدین صورت کار کند: چیزی را جستجو می کنید و گوگل از تمام داده هایی که دارد، مثل فایل های روی کامپیوترتان، سرویس ها و اکانت های گوگل و هم چنین اینترنت استفاده می کند تا نتایجی را به شما ارایه دهد. 
مثل تمام برنامه هایی که ثبت می شوند، به این ایده ی ثبت شده ی گوگل هم فعلا فقط در حد یک فکر نگاه کنید. مایکروسافت و اپل هم اخیرا قابلیت های جستجو در تمام اطلاعات شخصی افراد را به سیستم های عامل شان اضافه کرده اند. اینکه گوگل هم بخواهد چنین برنامه هایی را راه بیاندازد دور از ذهن نیست.

برچسب ها :

گوگل

جستجو

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات

ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد !

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد !


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

logo-samandehi