• خبرنامه

  • جدیدترین اخبار
  • پربازدید ها
  • علمی
  • تغذیه
ربودن دختر منشي در ازاي ٤٠ ميليون تومان
+1
1
0

ربودن دختر منشي در ازاي ٤٠ ميليون تومان

فرمانده انتظامي استان فارس از دستگيري سه آدم ربا كه به انگيزه انتقام و اخاذي، دختري ٣٠ ساله را ربوده بودند، خبر داد. 5 out of 5 based on 1 ratings.

ربودن دختر منشي در ازاي ٤٠ ميليون تومان

یکشنبه, 24 آبان 1394 - 10:52 قبل از ظهر - 15 November 2015
:: اجتماعی
:: حوادث
نويسنده : ببین نیوزبدون نظر [ 326 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 343لینک خبر : http://www.bebinnews.ir/index/post_343/
ربودن دختر منشي در ازاي ٤٠ ميليون تومان

فرمانده انتظامي استان فارس از دستگيري سه آدم ربا كه به انگيزه انتقام و اخاذي، دختري ٣٠ ساله را ربوده بودند، خبر داد.

ببین نیوز، سردار احمدعلي گودرزي گفت: چندي پيش فردي به پليس شيراز مراجعه كرد و به ماموران گفت دختر ٣٠ ساله اش كه در يك شركت بيمه در شيراز كار مي كند، پس از خروج از محل كار به خانه برنگشته است.

وي ادامه داد: چند ساعت بعد دختر ربوده شده با تلفن همراه خود با پدرش تماس مي گيرد و عنوان مي كند كه او را به زور ربوده اند و پدرش بايد ٤٠ ميليون تومان به حسابش واريز كند تا او اين مبلغ را به آدم ربايان پرداخت كند و آزاد شود.

سردار گودرزي افزود: پس از اطلاع ماموران پليس آگاهي از موضوع، آزادي فرد گروگان و شناسايي و دستگيري آدم ربايان به صورت ويژه در دستور كار ماموران قرار گرفت. با انجام اقدامات اطلاعاتي و پليسي فرد گروگان گير شناسايي و ماموران براي دستگيري وي وارد عمل شدند و با زير نظر قرار دادن محل هاي تردد وي، موفق شدند متهم را در يكي از خيابان هاي جنوبي شيراز دستگير كنند.

فرمانده انتظامي فارس ادامه داد: در تحقيقات انجام شده، متهم به آدم ربايي اقرار كرد و ماموران متوجه شدند فرد ربوده شده در يك خانه واقع در اطراف شهرستان شيراز محبوس شده است. ماموران بلافاصله به آن محل عزيمت و ضمن آزادي دختر ربوده شده، همسر متهم را كه در آن منزل بود و در اين آدم ربايي با متهم همكاري كرده بود، دستگير كردند.

 به گفته سردار گودرزي در ادامه تحقيقات مشخص شد خانمي كه پيش از اين از همكاران فرد ربوده شده بوده و كد بيمه وي معلق شده بود، به انگيزه انتقام جويي و اخاذي، فرد گروگان گير و همسرش را تطميع به آدم ربايي كرده است. اين خانم هم توسط ماموران دستگير و هر سه متهم پس از معرفي به مقام قضايي روانه زندان شدند.


اعتماد

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات

ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد !

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد !


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

logo-samandehi