• خبرنامه

  • جدیدترین اخبار
  • پربازدید ها
  • علمی
  • تغذیه
اعتراف سارق داخل خودرو به ۲۸ فقره سرقت در قم
+1
1
0

اعتراف سارق داخل خودرو به ۲۸ فقره سرقت در قم

قم - رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم از دستگیری یک سارق داخل خودرو در قم خبر داد و گفت: متهم در تحقیقات پلیس به ۲۸ فقره سرقت اعتراف کرد. 5 out of 5 based on 1 ratings.

اعتراف سارق داخل خودرو به ۲۸ فقره سرقت در قم

سه شنبه, 11 خرداد 1395 - 10:43 قبل از ظهر - 31 May 2016
:: اجتماعی
نويسنده : ببین نیوزبدون نظر [ 249 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 451لینک خبر : http://www.bebinnews.ir/index/post_451/
اعتراف سارق داخل خودرو به ۲۸ فقره سرقت در قم

قم - رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم از دستگیری یک سارق داخل خودرو در قم خبر داد و گفت: متهم در تحقیقات پلیس به ۲۸ فقره سرقت اعتراف کرد.

سرهنگ احمد کرمی، اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو در قم مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

به گفته وی با هوشیاری عوامل انتظامی استان و شناسایی محل های سرقت سرانجام سارق حرفه ای حین سرقت دستگیر و به پلیس آگاهی استان منتقل شد.

کرمی افزود: متهم که در تحقیقات منکر هرگونه بزهی بود به ناچار با دیدن مدارک موجود به ۲۸ فقره سرقت داخل خودرو در قم اعتراف و نهایتاً پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی استان شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم در پایان با هشدار به مالکان وسایل نقلیه ای که به دلایلی مجبور هستند خودروشان را در بیرون از منزل پارک کنند، تأکید کرد: اشیاء قیمتی، اسناد و مدارک اتومبیل و هویتی را هرگز در داخل خودرو و در معرض دید قرار ندهند.

خواب عمیق ۱۲ مسافرکش شخصی در اتوبان «تهران-قم»

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری یک سارق سابقه دار در اتوبان «تهران - قم» خبر داد و گفت: متهم با مسمومیت رانندگان مسافرکش، اموال با ارزش آن ها را سرقت می کرد.

سرهنگ کرمی اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از رانندگان مسافرکش شخصی به روش مسمومیت و اعلام موضوع به پلیس آگاهی استان قم دستگیری متهم در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

به گفته وی متهم فردی حدوداً ۴۵ ساله با ظاهری موجه در خروجی تهران به قم سوار خودروهای شخصی می شده و در میانه راه با طرح دوستی و دادن آبمیوه آغشته به مواد خواب آور آن ها را مسموم و اموال با ارزششان را سرقت می کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان قم افزود: با به دست آوردن مشخصات ظاهری نامبرده بر اساس اظهارات مشترک مالباختگان و اعلام به واحدهای مستقر در این محور مواصلاتی سرانجام متهم شناسایی و دستگیر شد.

کرمی گفت: نامبرده که اهل یکی از استان های همجوار قم است پس از اقدام به سرقت از رانندگان، در حالت نیمه بیهوشی رمز کارت های بانکی شان را اخذ و با استفاده از دستگاه های ATM و یا خرید از مغازه ها حساب بانکی مالباختگان را خالی می کرد.

وی با اشاره به اعتراف متهم به ۱۲ فقره سرقت، افزود: نامبرده از سارقان حرفه ای و دارای ۱۳ فقره سابقه کیفری است که در سال های گذشته نیز به همین اتهام دستگیر شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان قم افزود: متهم نهایتاً پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان و با قرار قانونی راهی زندان شد.

اشرافیت کامل دوربین های نظارتی بر معابر و خیابان های استان قم

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان گفت: اکثر معابر و خیابان های استان قم در اشرافیت کامل دوربین های نظارتی قرار دارد.

سرهنگ احمد پوربافرانی با اعلام خبر فوق افزود: در صورت ارتکاب تخلف از سوی رانندگان، تخلف آن ها از دید پلیس پنهان نمی ماند.

به گفته وی خودرو فرد خاطی برابر قانون جریمه و قبض جریمه نیز به آدرس منزل وی ارسال می شود.

رئیس پلیس راهور استان یکی از محاسن دوربین های نظارتی را روان سازی ترافیک بیان کرد و افزود: در صورت روئیت گره ترافیکی در سطح شهر توسط دوربین های نظارتی، موضوع بلافاصله توسط کارشناسان به عوامل راهور اعلام و با حضور در محل نسبت به روان سازی ترافیکی اقدام خواهند کرد.

پلیس

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات

ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد !

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد !


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

logo-samandehi